TLS

*AMV* Uzumaki 87384123



Join the forum, it's quick and easy

TLS

*AMV* Uzumaki 87384123

TLS

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najlepsze Polskie Forum o AMV


+4
DeVosAMV
tajner
Same-kun
Uzumaki282
8 posters

    *AMV* Uzumaki

    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Pon Lut 28, 2011 9:23 pm

    Proszę o radę co dalej wstawić co pozmieniać i czego częściej używać, jest trochę krótkie ale to tylko tak na próbę.

    http://w279.wrzuta.pl/film/4gGOWJTsv8C/noname_beta

    PS@ Przepraszam że wrzuta, ale chce dopracować zanim wstawie na YT

    Beta numer 2:


    http://www.speedyshare.com/files/27153041/Noname_2_Beta.wmv

    Przepraszam że znowu nie na YT ale jak pisałem wcześniej, chcę to dopracować.

    PS@ Tam gdzie jest czarne były uderzenia z Walki Goku vs Kid Buu w przyśpieszonym tempie


    Ostatnio zmieniony przez Uzumaki282 dnia Wto Mar 01, 2011 9:19 pm, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : Dłuższe AMV)
    Same-kun
    Same-kun
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 407
    Join date : 09/01/2011
    Age : 32

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Same-kun Pon Lut 28, 2011 10:32 pm

    Widzę że robisz w vegasie ale postaram dobrze ci to powiedzieć:

    Brzmienie i tępo muzyki (W twoim wykonaniu Wolne [Tylko Refren Szybki])

    Akcja która się toczyła na początku jest za szybka nie pasuje wgl do muzyki.

    Amv jest stanowczo za krótkie. Powinno być dłuższe więcej efektów i przejść.

    Proponował bym ci robienie amv w Windows Movie Makerze. Kiedy go opanujesz będzie ci łatwiej poruszać się po programach typu Vegas czy Adobe.
    tajner
    tajner
    Normal
    Normal


    Liczba postów : 61
    Join date : 09/02/2011
    Age : 30
    Skąd : Łódź

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  tajner Pon Lut 28, 2011 10:47 pm

    Ja jako user Vegasa powiedz ci jak jest
    1. Załóż konto na Youtube i tak wrzucaj filmiki ( tak jest dużo wygodniej Smile )
    2. Timming zły xD
    3. dobrzej że bawisz się efektami to zwiększa umiejętność korzystania z nich
    4. Krótkie....
    Jakbyś potrzebował szczegółowych rad lub czegoś w tym stylu to pisz do mnie na GG - 7498207
    PS.
    Nie słuchaj kolegi wyżej i nie używać Windows movie maker gdyż po przerzuceniu się z niego na vegasa będziesz miał dużo trudniej niż jak od razu zaczniesz robić w vegasie.

    /EDIT: Twoja Wypowiedz "PS" jest bezczelna... Chcesz aby chłopak był gorszy od ciebie ? Dopóki nie nauczy sie podstaw nie ma po co bawić sie w vegasie. Otrzymujesz Warna za podważanie metod i pomysłow Administratora.
    ~Samehada
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Wto Mar 01, 2011 12:00 am

    Popracuj nad timingiem i doborem scen , efekty próbój dobierać tak aby pasowały do muzyki Smile. Betki rob kolo 20-30 sek abyśmy mogli ocenić jak daleko zaszedłeś, bo tak serio to 7 sekund nic nie mówi.
    Co bym pozmieniał ... hYMM HYMM HYMM .... Wszystko Smile.
    Sceny masz źle dobrane , efekty też Wink tylko muzyki bym nie zmieniał ... Rise Against <3<3 !! Very Happy.

    /+3 AP
    ~Samehada
    DeVosAMV
    DeVosAMV
    Normal
    Normal


    Liczba postów : 76
    Join date : 11/02/2011
    Age : 29

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  DeVosAMV Wto Mar 01, 2011 4:22 pm

    Widzę, że większość się już wypowiedziała co pozmieniać i co powinieneś dopasować itd. xd nie chcę być chamski czy coś, ale jak dla mnie to kiepskie jest wykonanie tego amv...
    hmm...co mogę ci doradzić... pościągaj epki w lepszej jakości bo wygląda to strasznie xd albo skoro męczysz się w vegasie to postaraj się pobawić przy zapisie filmiku...kilka kliknięć, ale jak wiesz co kliknąć to wynikiem tego jakość filmiku jest cudowna ;D jak byś nie wiedział gdzie to pozmieniać to wejdź: Rander As ---> Custom ---> Video i tam przestawiaj opcje xd a i najlepiej w wmv zapisywać ^^ jakbyś chciał się czegoś więcej na ten tamat dowiedzieć to napisz Wink
    co do vegasa...jak zacząłeś już w nim montować to próbuj dalej może ci coś z tego wyjdzie ;D ciężko byłoby ci się przerzucić z vegasa na wmm bo "okienko" wygląda zupełnie inaczej niż w wmm... tyle, że wmm jest o wiele prostszym programem w obsłudze no i niestety dużo bardziej ubogim w efekty i możliwości jakie możesz w nim osiągnąć xd... wydaje mi się jednak, że od niego powinieneś zacząć skoro już zacząłeś bawić się w robienie amv Wink przynajmniej Samhada i reszta adminów mogli by ci wtedy jakoś pomóc ;D no ale to twój wybór ja się tylko wypowiedziałem Wink

    /+5 AP
    ~Samehada
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Sro Mar 02, 2011 9:08 am

    // Jest nowa wersja, ale nie wiem czy widać, bo dałem edit'a postu tylko //
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Sro Mar 02, 2011 1:24 pm

    Uzumaki282 napisał:// Jest nowa wersja, ale nie wiem czy widać, bo dałem edit'a postu tylko //

    Nie no gratulacje za jakość ... I za wage pliku ... Szkoda, że u mnie amv trwające 3-4 min w HD waży koło 60 - 70 mb .
    A ta nowa beta jas super !! ... Nie no zartuje ... Oceniam ja na 2/10 Smile). W gruncie rzeczy to tamta betka była lepsza ... Smile).
    1. Nie rozciągaj klipu . Jak jego format jest np 720x480 to rób amv w takim formacie a nie HD ...
    2. Dopracuj timing ... timing timing coś lepszy był niż wcześniej ale ... Wciąż ... Do d***y Smile.
    3. Efekty ... no cóż ... xD W prawdzie rzeczy dałeś takie efekty nie pasujące do muzyki, że niema tu o czym mówić ... Smile. Te shaki radze wypierdzielić Smile). Jak chcesz wiedzieć jak zrobić dobre shaki moge ci pokazać . Tak więc są jeszcze flashe, które by pasowały do tej piosenki ... słychać nawet takie bębny to flashe najczęściej się przystosowują do czegoś takiego Smile).
    4. 0:11 ... NIE RÓB TAK ... nie rób tak !! nie rób tak !!! chyba, że klip masz rozciągnięty ładnie zgrabnie kulturalnie tak żeby czarnych pasków z boku nie było ... Jak nie masz to tak nie rób !! Nie wstawiaj takiego efektu !! NIDGYYY Very Happy. Chyba, że ci się podoba ... xD.
    5. Co do akcji w filmiku widze straszy nalck . Powinno być szybciej ... nie słyszysz muzyki ?? Powinno zapierd****ć !!! Very Happy. 0:32 ... Co ja mam oglądać czy usnąć Smile???

    Może nie polubisz tego komenta ale zawsze jak mi się nie podoba to lubie pier*****ć krytyke ... Smile). Tak więc popraw to ... Zaraz zaczne się do robienia amv z tą muzyką to ci pokaże potem jak to ma wyglądać moim zdaniem Smile).
    Edit : No ale wiesz ... każdy może edytować tak jak chce ... ja tu nic takiego nie mówie, że masz edytować jak ja Smile).
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Sro Mar 02, 2011 3:33 pm

    Wiecie co, ja to chyba przenoszę tą piosenkę na One Piece bo do Dragon Ball'a to niezbyt pasuje
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Sro Mar 02, 2011 4:05 pm

    Pasuje pasuje tylko trzeba dopasować mistrzu Smile No ale przenieś na one piece i zobaczymy jak ci wyjdzie Wink.
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Sro Mar 02, 2011 4:12 pm

    Napisz mi na GG kilka wskazówek

    323015
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Czw Mar 03, 2011 9:12 am



    Psze, to mój nowy filmik
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Czw Mar 03, 2011 10:54 am

    0:13 nie rób takiego czegoś , Nie przybliżaj tak ... Nie opłaca się . Kijowo to wygląda Sad(
    Utrzymaj aspect ratio w klipach = brak czarnych pasków
    PPM na klip , properties , odznacz mantain aspect ratio.
    Timing troszku poprawiłeś ale ciągle słaby Smile)
    Powiem ze 0:32 niezle dopasowałeś Smile).
    Ale ciągle ... widać napisy
    Efekty niewiem po co w 0:04 dałeś ten efekt ... w ogóle niepotrzebny
    0:10 widze ze nawet ladnie maskujesz ... Very Happy
    0:11 aspect ratio miszczu ...
    No i to by było na tyle ... Podrasuj timing ... Podstawa !! Very Happy.
    DeVosAMV
    DeVosAMV
    Normal
    Normal


    Liczba postów : 76
    Join date : 11/02/2011
    Age : 29

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  DeVosAMV Czw Mar 03, 2011 9:23 pm

    no teraz lepiej Wink mogłoby być jeszcze lepiej ale to już kwestia praktyki xd więc ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz! ^^ czekam na następne amv Wink
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Sro Mar 09, 2011 8:26 pm







    I jak??
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Sro Mar 09, 2011 9:11 pm

    co do 1 to powiedziałem wcześniej
    Co do 2 posiadasz totalnie 0 flowa . Panowie z WMM posiadają go o wiele więcej od ciebie Smile. Nadużywasz efektów niepotrzebnych , timing denny . Wiesz jak robisz maske to klatke po klatce bo niewiem po co ci maski jak nie umiesz ich używać .
    Co do 3 0 flowa ... sądze, że to zoro kaku lepsze . Najlepiej zaczynać z wolną muzyką a nie takimi szybkimi -_- ... bo teraz to mi wygląda na pogorszenie nie polepszenie . Efekty 0 dopasowane do muzyki , nadużywasz maska, który jest zrobiony niestarannie i widać, że nie wkładasz w niego nic pracy. Sceny W ogóle nie dopasowane do muzyki .
    Zresztą zawaliłeś mi piosenke ... -_-.
    Co do 2 to 3/10
    Co do 3 to 2/10
    Kolesie z WMM robią lepsze amvki od ciebie ... radze ci od niego zacząć ... TAAK ja zaczynałem od WMM też ... pare filmików nie miałem zielonego pojęcia, że to rozejdzie się dalej Smile.

    /+ 30 AP. Usuwam 1 Warna.
    ~Samehada
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Czw Mar 10, 2011 10:19 pm



    @up
    Nie wrócę do WMM bo go nawet na kompie nie mam, poza tym nie mogę się w nim połapać i AMV robi mi się strasznie niewygodnie...
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Sob Mar 12, 2011 12:56 am



    No i to jak?
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Sob Mar 12, 2011 5:11 am

    Flow = 0 , Efekty słabo dopasowane do muzyki , timing denny . Nie widać żadnej poprawy moim zdaniem Wink.

    /+5 AP
    ~Samehada
    Seal
    Seal
    AMV Master
    AMV Master


    Liczba postów : 70
    Join date : 09/01/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Seal Nie Mar 13, 2011 1:12 am

    Zauważam , że dodajesz do amv same walki.
    Pomyśl czasami nad uczuciami bohaterów anime.

    /+10 AP
    ~Samehada
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Nie Mar 13, 2011 5:18 pm



    Tutaj wziąłem częściowo kwestię Seal'a pod uwagę
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Nie Mar 13, 2011 5:47 pm

    Maski nie sprawiają, że twój filmik jest pro. Nie rób masek jak nie pasują patrz 0:12. Kijowy masz timing synuś Smile. Ale powiem, że to twój najlepszy Very Happy . Choćby mi się najbardziej podobał ... 4/10 !
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Pon Mar 14, 2011 9:42 pm



    No tak, to jest niewątpliwie jedno z gorszych AMV
    Anonymous
    Go??
    Gość


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Go?? Wto Mar 15, 2011 4:39 pm

    0 flowu , nadużywasz efektów jednych i tych samych, które nie pasują do muzyki, timing słaby
    2/10 Very Happy
    tajner
    tajner
    Normal
    Normal


    Liczba postów : 61
    Join date : 09/02/2011
    Age : 30
    Skąd : Łódź

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  tajner Sro Mar 16, 2011 11:40 pm

    jak dla mnie gethy to jesteś troche zbyt krytyczny... on dopiero zaczyna zabawe z vegasem a jak wiadomo początki zawsze bywają trudne. Smile
    Uzumaki282
    Uzumaki282
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 209
    Join date : 28/02/2011

    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Uzumaki282 Sob Mar 19, 2011 8:20 pm


    Sponsored content


    *AMV* Uzumaki Empty Re: *AMV* Uzumaki

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 10:51 pm