TLS

Podanie Dzemi 87384123



Join the forum, it's quick and easy

TLS

Podanie Dzemi 87384123

TLS

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najlepsze Polskie Forum o AMV


5 posters

    Podanie Dzemi

    Dzemi
    Dzemi
    Mod
    Mod


    Liczba postów : 193
    Join date : 10/03/2011
    Age : 28
    Skąd : Płock

    Podanie Dzemi Empty Podanie Dzemi

    Pisanie  Dzemi Pon Wrz 17, 2012 7:18 pm

    Grupa: Moderator
    Powód: Ponieważ chciałbym pomóc ci w prowadzeniu forum ( nie chodzi mi oto ze zle prowadzisz forum lecz o to ze po prostu chodzi mi o to ze np jak by ciebie nie bylo to np ja mógł bym pilnować początku na forum. )
    Specjalizacj: W czym jesteś dobry np: Nie wiem ...
    Ile zajmuje ci zrobienie AMV: 1h - 2 dni(Dwa dni np jeżeli jakiś większy projekt) ( Zależy jaka ilość weny w sobie uzbieram)
    Twój Ulubiony Gatunek Muzyczny: Rock , Metal
    Ulubiona Postać z Anime: Sasuke , Naruto , Vegeta i Goku .
    Same-kun
    Same-kun
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 407
    Join date : 09/01/2011
    Age : 32

    Podanie Dzemi Empty Re: Podanie Dzemi

    Pisanie  Same-kun Pon Wrz 17, 2012 11:02 pm

    Witamy cie z powrotem Dzemi Smile.
    Jeśli chodzi o podanie to jest całkiem dobre jednak poprzednio nie sprawdziłeś się w roli Moderatora Sad. Cóż mogę powiedzieć... człowiek uczy się całe życie więc dlaczego by nie dać ci drugiej szansy ? Ode mnie masz głos na tak ale poczekamy jeszcze na wypowiedzi Liona, Infusia, Daniela i Shyrki (Jeśli oczywiście napiszą) i wtedy poznasz końcową ocenę Smile.
    Daniel af
    Daniel af
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 10/01/2011
    Age : 26
    Skąd : stamtąd

    Podanie Dzemi Empty Re: Podanie Dzemi

    Pisanie  Daniel af Wto Wrz 18, 2012 7:00 pm

    Tu masz racje nie sprawdził sie w tej roli moderator nie jest to zbyt proste zadanie i tutaj jestem nie pewny czy dzemi podoła ja co do tej kandydatyru jestem neutralny
    L!oN
    L!oN
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 111
    Join date : 20/05/2011

    Podanie Dzemi Empty Re: Podanie Dzemi

    Pisanie  L!oN Wto Wrz 18, 2012 8:22 pm

    Nie sprawdził się... nie sprowadził żadnych użytkowników... brak mu czasu na cokolwiek... do tego jeszcze 0 pojęcia o modowaniu. Kicha chłopie kicha... ja nie potrafię ci w tej chwili zaufać bo nie zrobiłeś nic będąc modem aby nam tutaj administracji jak i użytkownikom "żyło się lepiej" Człowiek uczy się całe życie ale spójrz ile on ma lat... 16 ? Dopiero przystąpił do gimbusiarni do tego ten wiek buntowniczy... wybacz stary ale jestem na nie... pokaż mi że chcesz tego moda i zrób coś dla forum.
    InfernO
    InfernO
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 29
    Join date : 09/01/2011
    Age : 31
    Skąd : mam wiedzieć

    Podanie Dzemi Empty Re: Podanie Dzemi

    Pisanie  InfernO Sro Wrz 19, 2012 7:55 pm

    Wiek nie ma tu nic do rzeczy... wychodzisz z założenia że dziecko za mało przeżyło żeby cokolwiek wiedzieć ale ty się mylisz bo na prawdę istnieje sporo osób które przeżyło więcej niż my wszyscy razem wzięci... ja także proponuje dać mu szanse ale nie chce też w 100% przeciwstawiać się wypowiedzi liona bo w niektórych zdaniach ma on rację. Dajmy mu moda ale ostatni raz... jeśli się nie sprawdzi to nie masz co liczyć nie na moderatora ale ogólnie na dołączenie do Administracji TLS.
    Daniel af
    Daniel af
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 10/01/2011
    Age : 26
    Skąd : stamtąd

    Podanie Dzemi Empty Re: Podanie Dzemi

    Pisanie  Daniel af Sro Wrz 19, 2012 9:42 pm

    Czyli Wszystko Jasne Dzemi masz moda ale uważąj jesteś cały czas pod obserwacją będziemy czekaj na twoje potknięcie Twisted Evil
    ZAMYKAM!!!

    Sponsored content


    Podanie Dzemi Empty Re: Podanie Dzemi

    Pisanie  Sponsored content

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 11:40 pm