TLS

Rozmowy o AMV 87384123



Join the forum, it's quick and easy

TLS

Rozmowy o AMV 87384123

TLS

Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Najlepsze Polskie Forum o AMV


4 posters

    Rozmowy o AMV

    Same-kun
    Same-kun
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 407
    Join date : 09/01/2011
    Age : 32

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Same-kun Pią Cze 24, 2011 11:17 am

    Nie bądź zła Amy. Wszyscy staramy się tobie pomóc. Fakt ja czy L!oN lub inni nie robimy za pro amv ale fabuła też nie jest najważniejsza. Cała zabawa polega na tworzeniu i własnemu przekazywaniu obrazu który ma się w mysli w postaci amv. Każdy ma swój styl i jeśli się go bardzo mocno 3ma to nie ma szans żeby go tego oduczyć. My staramy się nauczać robić amv w miarę sensowne i kreatywne. Czasami nie wychodzi ale bardzo się staramy. Nie każdy potrafi zrobić super mega pro amv ale zastanów się Anno czy np jakieś amv które zostało zrobione przypuśćmy w WMM nie pokonało by amv które zostało zrobione w vegasie ??? Może i wmm ma ubogi wybór efektów i przejść ale i tak znakomicie się w nim tworzy. Nie chcemy tutaj kłótni i zbędnych gadanin typu. Nauczam, ja wiem więcej niż wy itp itd. Staramy się tylko pomóc. Nie zrozum nas źle mi oficjalnie podobało się to amv ale też każdy ma swój gust. Postaramy się to trochę zmienić ale proszę cię nerwy i stres odstaw na bok i zacznij się bawić tym co robisz.

    PS: Ten temat służy do wkładania amv. Jeśli masz jakiekolwiek zastrzeżenia co do nas pisz do Propozycje bądź Skargi.

    Pozdrawiam. Samehada Smile
    Anonymous
    Go??
    Gość


    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Go?? Pią Cze 24, 2011 11:29 am

    Smile) Co do moich amv to potwierdzę, że większość z nich niema fabuły ni niczego ale zrobiłem pare takich, które coś tam w sobie mają.
    Najpierw próbuje nauczyć się profesjonalnie korzystać z 1 programu potem zrobię coś innego.
    Tylko no cóż ... Nie jestem przyzwyczajony do robienia takich AMVek. Od dłuższego czasu zbieram się do zrobienia czegoś porządnego no ale mi nie wychodzi.

    Daniel af o.O a ten komentarz to co nabijasz sobie posty czy jak Very Happy?
    Wyrażaniem swojego zdania ona chciała bana ? Chyba masz nie równo pod sufitem ziomek Smile.

    A co do tego to nie chodziło mi o to żeby napakować flashy ale np 0:41 ten efekt był tu niepotrzebny.
    No i pewnie dałem taką ocenę na amvke bo nie podoba mi się jak to zmontowałaś no ale każdy edytuje jak chce. Dla mnie do Death Note bardziej pasuje jakaś mroczna muzyka. I tak oglądałem DN i jedynie co mi się podobało w tym anime to ending jak Light ginie Very Happy. Pierwsze anime, które oglądałem, w którym główny bohater zginął Smile.
    ^_^ A i powiem jeszcze jedno . Ja jestem flash whorem tak więc
    KOCHAM FLASHE Very Happy.
    Edit : Jak takim zachowaniem zniechęcam ludzi to mają problem, ponieważ mówię to co myślę. Nie mam zamiaru chwalić czegoś co mi się nie podoba Smile.
    Pozdrawiam Smile.

    +100 AP
    Szczera Prawda Smile
    ~L!oN


    Ostatnio zmieniony przez Gethy dnia Pią Cze 24, 2011 10:33 pm, w całości zmieniany 1 raz
    Amy
    Amy
    Not Bad
    Not Bad


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/06/2011
    Age : 35

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Amy Pią Cze 24, 2011 7:38 pm

    @Samehada Nie jestem zła, tylko piszę jak to widzę. Wydaję mi się, ba, jestem przekonana, że nikt Wam o to nie zwrócił uwagi (to o czym napisałam wyżej). W razie coś to ja z chęcią dam znać ^^
    Twoja wypowiedź: "Nie każdy potrafi zrobić super mega pro amv ale zastanów się Anno czy np jakieś amv które zostało zrobione przypuśćmy w WMM nie pokonało by amv które zostało zrobione w vegasie ??? Może i wmm ma ubogi wybór efektów i przejść ale i tak znakomicie się w nim tworzy"
    No i o tym pisałam, że nie polega to na tym, by wrypać nie wiadomo ile efektów ; )

    "Nauczam, ja wiem więcej niż wy itp itd. Staramy się tylko pomóc. "
    Tylko, że Wy własnie robicie to pierwsze.

    "Fakt ja czy L!oN lub inni nie robimy za pro amv ale fabuła też nie jest najważniejsza."
    Ciocia Wikipedia jasno się wyraża w tej sprawie: Jednym z głównych elementów tworzenia teledysków anime, jest budowanie fabuły.

    Nie denerwuję i nie stresuję - napisałam co myślę = )

    @Gethy Proszę nie wstawiaj swoich amv do mojego tematu, czemu nie przestrzegasz regulaminu? Powinieneś dawać przykład.
    Wybacz, ale na sam początek Twojego amv widzę lip flap (niepotrzebne ruchy ust), pierwszy niewybaczalny błąd, dalej, znaczek TV. No wiesz na końcu coś zaczęło się dziać i urwało, tak to wygląda.
    W Waszych amv dopatrzyłam się jeszcze błędów typu hardsuby, no proszę ... >.>

    "flash whorem" mówisz? Pozwolisz, że zacytuję zdanie jednego z najlepszych polskich forum o amv: "Nie wrzucaj efektow tylko dlatego, ze Ci sie podobają"

    "Dla mnie do Death Note bardziej pasuje jakaś mroczna muzyka." Pewnie, bo słowa piosenki nie są ważne, nie? (sarkazm).

    "Edit : Jak takim zachowaniem zniechęcam ludzi to mają problem, ponieważ mówię to co myślę. Nie mam zamiaru chwalić czegoś co mi się nie podoba "

    Nie musisz chwalić czegoś co Ci się nie podoba, wystarczy konstruktywna krytyka. Masz tyle lat, że potrafisz to zrobić. Teraz odpowiedź sobie na kilka pytań:
    Kiedy forum zostało założone, ile ma zarejestrowanych osób i ile jest aktywnych? Myślisz, że czym jest to spowodowane?

    "+100 AP
    Szczera Prawda
    ~L!oN"

    Naprawdę nie potrafisz się sam wypowiedzieć? Nie masz swojego zdania, że pod czyimś się podpisujesz?
    Daniel af
    Daniel af
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 107
    Join date : 10/01/2011
    Age : 26
    Skąd : stamtąd

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Daniel af Pią Cze 24, 2011 9:15 pm

    (Brawo,Brawo) 2-3 dzień a AMy już nam doje**** z każdej strony widze że mamy tu kogoś kto ma niezłe zadadki na........... członka TLS ...........tylko coś za dużo czlonków mamy mogła by kogoś zastąpic Amy ma dużo racji tylko nie zgodze sie z tym że ciocia wikipedia ma racje ponad połowa tekstów z wiki jest fałszywa
    Anonymous
    Go??
    Gość


    Rozmowy o AMV Empty Rozmowy o AMV

    Pisanie  Go?? Pią Cze 24, 2011 10:47 pm

    Amy chcę ci powiedzieć, że nie robię AMV dla publiczności lecz dla siebie i mam zamiar wrzucać wszystkie efekty jakie mi się podobają Smile).

    Co do tego co mówiłeś o tekstach z Wiki ... KAŻDY może je zmienić Smile).
    Kiedy forum zostało założone ... hmm dawno temu nie wiem kiedy.
    Ile ma członków aktywnych i ile zarejestrowanych osób. - Wszystko jest takim powodem, że nie mamy dobrej reklamy. Słyszałem, że ktoś próbował reklamować nasze forum to go tam wyśmiali ... jak pamiętam ale to było trochę czasu temu.

    Amy Smile) I powiem jedno ... CHILLOUT Very Happy. Nie musimy się tak stresować Smile) przecież to tylko forum Smile.
    Amy
    Amy
    Not Bad
    Not Bad


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/06/2011
    Age : 35

    Rozmowy o AMV Empty offtopicxDXd

    Pisanie  Amy Sob Cze 25, 2011 3:11 am

    @Daniel af Nie dziękuję, nawet gdyby coś, to nie mam zamiaru być w TLS ^^ Ja Wam nie dowalam, piszę co myślę ; )

    @Gethy Ty mnie jeszcze zestresowanej nie widziałeś, po prostu jestem szczera ^^
    Dla siebie? To po co pokazujesz to innym? Trzymaj sobie na dysku twardym i oglądaj ^^'
    Co do wiki, nie wierzę jej w 100% ale bardziej, niż to co tu usłyszałam na temat max 2 min i tego MEPa - sorry ^^ Zresztą zapytam doświadczonego amv maker'a, ciekawe co mi powie ^^
    Wiesz bardzo łatwo to sprawdzić (sorry jesteś tu Adminem i nie wiesz?), wejdź w Użytkownicy i zobacz sobie datę pierwszej rejestracji. A myślisz, że dlaczego Was wyśmiali? -.-

    omg, ale off top się robi, nie da rady przerzucić gdzieś tej konwersacji?
    Anonymous
    Go??
    Gość


    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Go?? Sob Cze 25, 2011 11:59 am

    " niż to co tu usłyszałam na temat max 2 min i tego MEPa - sorry ^^ Zresztą zapytam doświadczonego amv maker'a, ciekawe co mi powie ^^"

    -_- No przecież ja też myślę, że ta zasada jest tylko dla noobków, którzy nie potrafią zrobić nic długiego Smile). Normalnie AMV może mieć nawet 10 min Smile.

    A teraz radze chilloutnąć trochę Wink. Ta kłótnia i tak do niczego nie dojdzie Smile.

    To jak oglądaliście ostatnio jakieś fajne amv Smile??

    Jak nie to ja zaczne :

    To amv ... poprostu oglądam to i oglądam nie mogę przestać Smile.
    Amy
    Amy
    Not Bad
    Not Bad


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/06/2011
    Age : 35

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Amy Sob Cze 25, 2011 2:59 pm

    Tylko, że ja się nie kłócę -.-' Jeśli Ty to kłótnią nazywasz, to się nie kłóciłeś lol =)

    No niezłe, mógł ten ktoś bardziej się z napisami postarać ; ) Ogólnie lubię słyszalne dialogi w amv = )

    No ja ostatnio na to trafiłam, podoba mi się ; )



    No ewentualnie coś spokojnego, szkoda, że takie krótkie z chęcią z całą piosenką bym obejrzała ^^

    Anonymous
    Go??
    Gość


    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Go?? Nie Cze 26, 2011 2:33 pm

    To drugie też bym z chęcią obejrzał całe Smile).
    A mam pytanie może należysz do jakiegoś amv studia Smile??
    Amy
    Amy
    Not Bad
    Not Bad


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/06/2011
    Age : 35

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Amy Nie Cze 26, 2011 4:47 pm

    Nie, ale już mi zaproponowano. Czekam aż kumpel wróci z USA, MEPa mieliśmy robić echh x.x
    Same-kun
    Same-kun
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 407
    Join date : 09/01/2011
    Age : 32

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Same-kun Pią Lip 13, 2012 3:39 pm

    Odświeżam temat Smile. Zapraszam do wypowiadania się Wink
    Amy
    Amy
    Not Bad
    Not Bad


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/06/2011
    Age : 35

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Amy Sob Lip 21, 2012 10:03 pm

    Oro, forum wraca do życia? Nie jestem na bieżąco. Widział ostatnio ktoś coś fajnego? Żadnego dobrego amv'ka nie widziałam, ale za to niezłego mmv Wink

    Same-kun
    Same-kun
    Admin
    Admin


    Liczba postów : 407
    Join date : 09/01/2011
    Age : 32

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Same-kun Nie Lip 22, 2012 6:23 am

    Witaj z powrotem Amy Smile. Miło że zagościłaś u nas ponownie Smile. Co do MMV które wstawiłaś pomimo samej mangi to film prezentuje się znakomicie i miło się ogląda. Mogła byś pokazać coś jeszcze tego typu Smile ?
    Amy
    Amy
    Not Bad
    Not Bad


    Liczba postów : 32
    Join date : 23/06/2011
    Age : 35

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Amy Sro Lip 25, 2012 10:38 pm

    No jestem z powrotem Wink Dobrze od czasu do czasu wejść na emaila ^^ Jeśli znajdę coś ciekawego to prześlę, na razie tylko to. Wiadomo, ludzie potrafią zrobić lepsze mmv, ale to ma swój urok i jest ładnie wykonane, o mandze nie będę się wypowiadać, bo jest genialna Smile Zachęcam do oglądania mmv, można czasem naprawdę ciekawe rzeczy zobaczyć Smile
    Shyrka
    Shyrka
    Emeryt
    Emeryt


    Liczba postów : 136
    Join date : 27/05/2012
    Age : 26
    Skąd : w Piździe na wygwiździe

    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Shyrka Czw Lip 26, 2012 1:11 pm

    Będę zua i dorzucę się do tematu xd.
    To co ja tu pokażę, nie zalicza się do AMV (na pewno), ale i tak jest zajebiste.
    A, że jestem Hetardziątkiem i w filmikach oprócz timmingu zależy mi również na klimacie to mi się to strasznie podoba xd .

    Sponsored content


    Rozmowy o AMV Empty Re: Rozmowy o AMV

    Pisanie  Sponsored content


      Obecny czas to Czw Maj 16, 2024 4:20 pm